← усі матеріалиen

Ukrainian Warchive шукає смм-редактора

Архів Ukrainian Warchive містить кілька тисяч фотографій російсько-української війни і продовжує поповнюватися новими знімками. Ми підтримуємо українських фотографів грантами, проводимо виставки в Україні та за кордоном, готуємо видання першої книги та плануємо запуск онлайн-платформи. Наша головна мета — зберегти документи цієї війни для майбутніх поколінь, але ми вважаємо не менш важливим розповідати її історію вже зараз. З цією метою ми шукаємо смм-редактора.  

Що потрібно робити

— Записувати інтерв'ю з фотографами;
— Готувати публікації для сайту та соцмереж;
— Ставити завдання відеомонтажеру.
(власні навички монтажу будуть плюсом).

Людина, яка нам потрібна

— Перебуває в Україні;
— Має журналістський досвід;
— Пише грамотно, швидко і без води;
— Знайома з інструментами для роботи в соцмережах;
— Володіє англійською на рівні В2+.

Кого шукаємо

Самостійну ініціативну мультизадачну людину з досвідом роботи в медіа, якій близька діяльність фотоархіву, яка розуміє і поділяє цілі та цінності команди. Не обов'язково спеціалізується на темі фотодокументалістики, але має про неї поглиблене уявлення. Не боїться опановувати нові інструменти для створення контенту. (Можливо, працює смм-редактором у популярному виданні, але хотіла би відійти від конвеєра).

Що пропонуємо


— Гідну оплату;
— Можливість віддаленої роботи з гнучким графіком;
— Участь у проєкті, який відіграє значущу роль у боротьбі з російською пропагандою;
— Свободу та сприяння у втіленні творчих задумів.

Щоб відгукнутися на вакансію

Надішліть СВ і мотиваційний лист із назвою "СММ-редактор" на пошту ua.warchive@gmail.com до кінця січня 2024 р. У листі коротко розкажіть:
— про себе та свої професійні навички;
— про проєкти (з посиланнями), де ви здобули досвід, релевантний вакансії;
— чим вас зацікавила робота в Ukrainian Warchive;
— з ким з українських фотодокументалістів ви б зробили інтерв'ю насамперед, і про що;
— покритикуйте наш інстаграм і ютуб, скажіть, яких форматів йому бракує.

Більше матеріалів

"13 історій війни" — фотокнига Ukrainian Warchive розповідає історію вторгнення Росії в Україну через візуальні історії та тексти українських фотографів.

20.6.2024

Ukrainian Warchive презентував книгу «13 історій про війну», яка об’єднує візуальні есеї, створені українськими фотографами та художниками під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Зібрані в книзі історії виходять за межі традиційних для ЗМІ форматів та пропонують погляд на війну через особистий досвід авторів та авторок. 

Проєкти, присвячені темам опору, втрати та надії, дають змогу ліпше зрозуміти, з якими викликами й переживаннями стикається людина під час війни. «13 історій про війну» пропонує вдумливе дослідження подій в Україні, сприяє глибшому розумінню спільного людського досвіду в часи випробувань.

читати далі

UKRAINIAN WARCHIVE ОГОЛОШУЄ ОПЕН-КОЛ 4 ХВИЛІ МІКРОГРАНТІВ

28.5.2024

Програма націлена на підтримку українських фотографів та фотографок у роботі над вже розпочатими документальними проєктами щодо російсько-української війни: наслідків російської агресії, життя військових і цивільних, тощо.

Посилання на форму

читати далі

Ukrainian Warchive шукає смм-редактора

14.1.2024

Архів Ukrainian Warchive містить кілька тисяч фотографій російсько-української війни і продовжує поповнюватися новими знімками. Ми підтримуємо українських фотографів грантами, проводимо виставки в Україні та за кордоном, готуємо видання першої книги та плануємо запуск онлайн-платформи. Наша головна мета — зберегти документи цієї війни для майбутніх поколінь, але ми вважаємо не менш важливим розповідати її історію вже зараз. З цією метою ми шукаємо смм-редактора.  

читати далі

Ukrainian Warchive оголосив переможців третьої хвилі мікрогрантів

12.12.2023

Цього разу архів підтримав 8 українських фотографів, які висвітлюють життя країни під час війни. Серед тем, що їх досліджують автори проєктів: реабілітація ветеранів з важкими травмами, життя волонтерів та цивільних на Херсонщині, гуманітарна катастрофа на підконтрольних територіях Донецької та Харківської областях, розмінування прифронтових зон, умови життя переселенців та інше.

читати далі

Переможці другої хвилі мікрогрантів

3.1.2023

Ukrainian Warchive оголошує переможців другої хвилі мікрогрантів на реалізацію фотопроєктів, пов’язаних із висвітленням життя в Україні під час війни.

читати далі

Програма мікрогрантів від Ukrainian Warchive: відкрито другу хвилю приймання заявок

Фотоархів війни в Україні (Ukrainian Warchive) оголошує програму мікрогрантів 2023 року на реалізацію фотопроєктів, що документують життя країни під час війни.

Програма спрямована на висвітлення широкого спектру тем (наслідки російської агресії, життя військових і цивільних тощо) в жанрі репортажної фотографії чи художнього осмислення з використанням документальної фотографії як ключового медіуму.

читати далі

Warchive відкриє виставку в Центрі фотографії у Стокгольмі

Ми раді повідомити, що працюємо над інсталяцією “Вторгнення” у Центрі фотографії у Стокгольмі, яка буде відкрита з 18 лютого до 12 березня. На виставці будуть представлені роботи 9 українських фотографів - Романа Бордуна, Єлизавети Букрєєвої, Юлії Кочетової, Яни Кононової, Саші Курмаза, Владислава Мусієнка, В’ячеслава Ратинського, Сергія Полежаки та Яни Сідаш, які отримали попередньо міні-гранти від Українського фото-архіву війни для документування життя під час війни. Слідкуйте за нашими новинами щоб дізнатися про виставку Олени Гром та про наступне коло міні-грантів!

читати далі

Warchive відкриє фотовиставку “Разом — незламні” в Херсоні

16 січня в Херсоні відкриється фотовиставка “Разом — незламні”, присвячена українському спротиву. Цивільні та військові, які протистоять російській навалі, — у фокусі.

читати далі

WArchive оголосив переможців першої хвилі конкурсу мікрогрантів

Фотоархів війни в Україні (WArchive) оголосив переможців першої хвилі мікрогрантів на реалізацію фотопроєктів, пов’язаних із висвітленням життя під час війни, яку розпочала Росія проти України. Переможці отримують 800 євро і мають зробити фотоісторію або серію з 15-45 світлин протягом 6 тижнів.

читати далі
Дякуємо.
Please try again
подати свою кандидатуру